1 / 1
Antidekubit dusek povolen za nepodvizni lica
По Договор
24.03.2022 21:43

Чаир / Скопје

Anti dekubit dusek so komresivna pumpa plus dusek podloga pogoden za nepodvizni sprecuva sozdavanje rani nov 078 360977. Informacii na 078360977

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
070322044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам