1 / 1
Samostojna prostorna kukja so golem dvor
249.999 €
Цената не е фиксна
24.12.2022 10:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

430 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

313 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Potok

Prodažba na samostojna kukja so golem dvor
📏POVRŠINA:
► Plac 430 m2
► Stan.pov 405 m2
► Dvorno mesto 313 m2
⛳️ LOKACIJA: Potok
► RASPORED:
• Dnevna soba so trpezarija
• Kujna
• Spalni sobi
• Banji
• Terasi
► Podrum 93 m2
Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
Info: ☎️ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVEN kat od KUCA so poseben vlez

400 €

KUĆA SO 4 LOKALI VO STROG CENTAR

709999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам