1 / 1
Bitcoin masini
5.500 €
15.06.2022 09:18

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodavaat bitcoin masini

ZA INFORMACII JAVETE SE NA 075 487 157

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
075340090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам