1 / 1
Se prodava ASUS X543 MA
10.000 МКД
08.02.2023 13:54

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

AMD FX

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава скоро нов ASUS X543 MA 4 GB RAM, 250 GB SSD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
070200519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам