1 / 5
Volvo Solo Furgon
13 €
03.07.2022 09:00

Аеродром / Скопје

furgon 7,6 m
nosivost 8.500 kg
vkupna masa 16 t
2007
240 ks
manuel 6+R
450.000 km

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075208287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам