1 / 3
Povolno prodavam
3.500 МКД
28.03.2022 12:39

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dushek nov so dimenzii 190×160cm.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075471188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам