1 / 3
Bandazi celicni 15ki za Japonski vozila / Бандажи челични 15
5.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2022 09:44

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

Се продаваат нови не користени челични бандажи за Јапонски возила 15-ки. Извадени се од ново возило од салон без гребнатинка фабрички нови. (6.5Jx15 ET40)

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

Smart Card access reader HP SCR111

250 МКД

Fingerprint skener, otisok od prst, скенер за отисок од прст

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам