1 / 5
Mazda 6 se prodava
2.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 19:29

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba, full oprema
Realni 247000km so servisna istorija
2900 e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076523239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам