1 / 4
Se prodava Suzuki
2.500 €
2.600 €
23.05.2022 06:16

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

Gm

Километри:

40000

Se prodava motor Suzuki Gm, 500 kubici, registriran do 10.05.2023,napraven kompleten servis spremen za sezona.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
071235356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам