1 / 4
Се продава Градежно земјиште
35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 12:29

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

502 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам