1 / 12
VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina
11.500 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Beetle

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cena : 11.500€
VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: BEETLE 1.6TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 172.000 KM
SILA NA MOTOR: 77 KW - 105 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI - KOMANDI NA VOLAN
LED SVETLA - TEMPOMAT - NAVIGACIJA
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077 ☎️ 032 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам