1 / 6
Kingston HyperX 3K 120GB SSD
2.490 МКД
Со вклучен ДДВ
23.06.2022 11:53

Аеродром / Скопје

Продавам скоро нов SSD Disk Kingston Hyper X 120GB + Kingston HyperX FURY 8GB Kit (1x8GB) 1600MHz DDR3 CL10 DIMM - Blue

2.5-inch, SATA Rev 3.0, 6Gb/s, 120GB Capacity
Sequential read/writes up to: 555/510MB/s
Maximum 4K read/writes 86,000/79,000 IOPS
Random 4K read/write 24,000/79,000 IOPS
Power Consumption 1.58 W (MAX) > MTBF 1,000,000 hrs

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075404317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам