1 / 7
*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид
97.500 €
21.09.2022 12:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Шифра 10 933
Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар на атрактивна локација во непосредна близина на општината.
Површина 60 мкв. Kат 3. Oриентација Југ, паркинг место.
Распоред : дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, две спални, предобје, бања и балкон.
Станот е комплетно реновиран по најсовремени градежно архитектонски стандарди.
Станот се продава делумно опремен.
Во непосредна близина на станот има: градинка, училишта, аптеки, здравствени установи.
Станот е оддалечен 5 минути од кејот на Охридското езеро и чаршијата.
Одличен избор за семејно домување или времен престој за туристички потреби.
Контакт за подетални информации:
Агент Ивана - 071/321-001
Агент Ирина - 078/232-047
www.kapitalohrid.mk
contact@kapitalohrid.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам