1 / 5
KASA SO PROZORI 200cm x 230cm
300 МКД
06.06.2022 14:24

Струга / Струга

Prodavam funkcuonalna kasa zaedno so prozori koi se otvaraat. Dimenzija: shirina 200 cm visina 230cm . Cena samo 300 denari

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
075232644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам