1 / 5
Piaggio Beverly 250
2.700 €
17.08.2022 21:59

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Bevery 250

Километри:

30000

Piaggio Beverly 250
2008 god
Novi gumi
Mozi zamena so paggio beverly 300/350
Tel za kontakt 075211953

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
076424777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам