1 / 12
Fiat bravo 19jtd 120ks 2008god
1 €
07.05.2022 08:49

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servis komplet napraven reg do 1 2023 novi gumi tel zaa kontak 078204676 lazov

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам