Se prodava niva vo ohridsko
1 МКД
26.09.2022 21:26

Охрид / Охрид

Квадратура:

2100 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/1 so vkupna povrsina od 2100 m2 Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
070307058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам