1 / 2
PLAC VO GORNO NEREZI
85 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2023 20:07

Карпош / Скопје

Квадратура:

1325 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo Gorno Nerezi
078360630
85evra m²

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078360630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам