1 / 9
Se prodavaat tegovi
По Договор
02.04.2022 11:10

Свети Николе / Свети Николе

14 parcinja po 28 kila mozat i da se delat
i 5 crveni se po 35 kila i ne mozat da se delat

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078449657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам