1 / 3
Placovi KARAORMAN
111.111 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 19:05

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Moze i del od placot da se prodade.
Na odlicna lokacija za poveke informacii javete se na:078-420-000 / 078-349-888

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам