1 / 6
Ford Fiesta 2005
2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2022 20:22

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Ford Fiesta, so pominati 135 000 km, Prv sopstvenik, registrirana do Maj 2022 god, 1300 kubika.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072209078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам