1 / 1
Моторно Масло MOBIL Super 5w40 5L
2.300 МКД
2.600 МКД
16.06.2022 13:30

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Моторно Масло MOBIL Super 5w40 5L
АКЦИСКА ЦЕНА: 2300 ден
🚚 БЕСПЛАТНА Достава по карго за 1 работен ден низ цела Македонија!

Mobil Super™ 3000 X1 5W-40 е целосно синтетичко моторно масло кое обезбедува долг животен век на моторот за многу типови и возрасти на возила со засилена заштита во широк опсег на температури.

Стандарди
• ACEA A3/B3/B4
• API SN/CF/SM/SL/SJ
• VW 502.00 / 505.00
• Fiat 9.55535-M2
• MB 229.3
• RENAULT RN0700/RN0710
• Peugeot/Citroën B71 2296
• Porsche A40

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од: Претпријатие

АвтоСервис и АвтоДелови ТДВ
Климент Охридски 148
Потврден огласувач
077687848
Испрати Е-маил до огласувачот

Моторно Масло ARAL Blue Tronic 10w40 1L

400 МКД

Моторно Масло LIQUI MOLY Top Tec 5w30 5L

2950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам