1 / 12
Се продава куќа
50.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2022 20:44

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2060 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

С.Долани

Оваа куќа се наоѓа во предградие на градот Штип во с.Долани .Централно лоцирано, а сепак на многу мирна локација.Подалеку сте од врева и град, се нуди како совршено одморалиште и мирен живот.
Куќата е на самиот влез на с. Долани и е во непосредна близина на град Штип.
( Со кола за 10мин.)
Имотот што се продава е со вкупна површина од околу 2 059m².Со прекрасна природна градина позади куќата има и лојзе.
Куќата е поделена на 2 спрата.До неа има доградба се користи како работилница плус екстра гража. Двата спрата се комплетно опремени со клима уред ,
Кујната е со сите кујнски апарати дури и прибор за приготвување.
За во летните топли месеци можете да ја искористите едната тераса да го монтирате базентот ( 4м80 х 1м10 )се разбира дека и тој припаѓа во цената.
Дозволете си да бидете изненадени од природното опкружување и убедете се со закажување на лице место.
За поопширно информации побарајте на:
☎️ Viber - WhatsApp
+436604616015 👉 Васе

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Васко
Потврден огласувач
00436604616015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам