1 / 7
Tata safari 4×4
4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 20:08

Виница / Виница

Марка:

Toyota

Модел:

Друг модел

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
75243120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам