1 / 1
Greenworks bateriska pila (motorna) NOVII!!
14.990 МКД
25.03.2022 23:07

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:14.990ден.
🔥Цена на попуст:12999 ден🔥
Технички карактеристики:
Тип на мотор: Без четкици
Моќност: 1.8 kW
Должина на мачот: 40 cm
Тип на ланец: 3/8

Производител
Greenworks
Гаранција 36 месеци

Брзина на движење на ланецот: 20 m/s
Време на сечење со полна батерија: со батерија од 4 Аh < 50 min; 6 Ah < 80 min
Teжина без батерија: 3,81 kg
Производител: Greenworks
Батериска пила со должина на мачот од 40 cm.
*Напомена: Пилата е без батерија и полнач.
Компатибилни батерија и полнач: 019687
Компатибилна батерија: 019686 - 6 Ah, 020313 - 4 Ah
Компатибилен полнач: 019690

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls hilta 850w udaren cekan

2950 МКД

Greenworks bateriska pila (motorna) NOVII!!

14990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам