1 / 1
Greenworks bateriska pila motorna
13.650 МКД
25.03.2022 23:20

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:15.650 ден
🔥цена на попуст:13.650 ден.🔥
Технички карактеристики:
Тип на мотор: Без четкици
Должина на мачот: 30 cm
Тип на ланец: 3/8''
Брзина на движење на ланецот: 7.8 m/s
Тип на батерија: Lithium-ion, 24 V, 4 Ah
Време на полнење до 100 %: 45 min
Време на сечење со полна батерија: до 64 сечењa на дрвjа со обем од 10 cm
Oпремена со полнач за батерија
Teжина без батерија: 2,6 kg
Производител: Greenworks
Батериска пила со должина на мачот од 30 cm.
Koмпатибилнa батерија: 019686 - 6 Ah
Производител
Greenworks
Гаранција
36месеци

Тип на пила
Хоби
Вид на пила
Батериска

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls hilta 850w udaren cekan

2950 МКД

Brener za map gas poveke modeli NOVI

1650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам