1 / 11
Audi A6 3.0TDI ---> ABT performance ✓
11.111 €
26.03.2022 00:16

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodavam audi a6 3.0tdi 190kw plus remap stage-3, ABT performnce slain ASB moto uvezena od ch greenje i ladenje na sedista, panelen shiber, F1 volan i dr operma. kolata e vo besprekorna sostojba. so kolata ide i android koj ne e montiran.
za poveke info na viber na +389 71 900 934

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

deni
Потврден огласувач
38971900934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам