1 / 1
Samsung Galaxy Tab A8 EVROPSKI NOVI - MOBICOM
12.990 МКД
03.05.2022 08:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Samsung Galaxy Tab A8 2022 10.5” Black, white. 4/64GB. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za evropski pazar.
Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

42000 МКД

Huawei Honor 50 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

21990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам