1 / 11
Aprilia RS 125
2.500 €
05.07.2022 21:58

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampionat Alpe Adria i na istocnoevropski sampionat.So motorot ima i uste mnogu rezervni delovi,rezerven motor,predna viluska site plastiki rezervni,zadni zapcanici,lanci......Motorot e spremen za trki

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
076 422 076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам