1 / 2
Se prodava vufer us-blaster 12ka 850denari
850 МКД
01.11.2022 11:37

Гази Баба / Скопје

Se prodava vufer , us-blaster , 12 ka, eftino

kupen 70 eur


cena 850 denari

ako ne sum dostapen, pisete mi na viber

075 514 169

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075514169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам