1 / 12
Sedista
900 МКД
26.03.2022 09:34

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Sedista
Gel navlaki 380 den
Fizik ninsen
Sycros
San Marco carbon
Cross
Lietu
Selle Royal
Selle Italia
I drugi bredovi novi od 850 .1000.1200.1500.1600.1800.2000 den
Polovni od 350.450.550.600. 700 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам