1 / 10
Svetla
500 €
26.03.2022 09:38

Гостивар / Гостивар

Svetla Led
Crivit.bike mat.i smart i drugi brendovi
Predni svetla od 250.300.900.1000 den
Zadni svetla od 200.250.350.den
Crivit predno i zadno svetlo so usb polnenje 1000 den
Drzaci za telefon od 300.500.750 den
Drzac za pumpa 180 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Осветлување

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам