se prodava kuca u przova bavca
230.000 €
Цената не е фиксна
26.03.2022 10:58

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

550 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul.116 Tetovo

se prodava stara kuca na parcela od 550 m.kvadrati koja se naoga vo tivka,mirna ulica vo Przova Bavca na ulica 116 broj 6

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
077757234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам