1 / 5
POLUPRIKOLICA VIBERTI CISTERNA
По Договор
06.05.2022 20:28

Битола / Битола

VIBERTI CISTERNA 1988 GODINA 6850 kg TEZINA NOVI GUMI VO ODLICNA SOSOTJBA ZA POVEKE INFO NA TEL

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам