1 / 7
CRAFTER VW 2.5TDI
1 €
10.08.2022 21:32

Виница / Виница

SE PRODAVA CRAFTER SO 6sedista plus tovat registriran cela god. 210000km .ne zameni.VIBER WAZAP BARAJ

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076 672 790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам