1 / 12
SE PRODAVA POLO 1.2 BENZIN 2009G
4.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 00:03

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E super so mala potrošačka od oprema ima klimatronik, El na 4 prozori, el na retrovizori, podešavanje na sedišta gore dolu, podešavanje na volan, original radio cd so mp3, centralno, 4 odlični letni gumi, sega NAPRAVEN SERVIS, REGISTRIRANA CELA God plus zelen karton do 3 2023g i dr mozi zamena za poevtina so doplata po moznost automatik za kes ekstra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tanco
Потврден огласувач
076242322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам