1 / 8
Apartman za izdavanje vo Ohrid
По Договор
06.03.2023 13:39

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

P.Guli

Kompletno opremen apartman za 4 lica.
Sloboden e za Nova godina.
Vo blizina na muzickoto uciliste.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kosta
Потврден огласувач
072307737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам