1 / 1
VOZAC BARA RABOTA B+C+E KATEGORIJA
1 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2022 12:47

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako vozac / shofer niz mk ili eventualni dnevni turi do grcija/bugarija/kosovo/srbija poznavanje na angliski,grcki,i turski jazik + kompjuteri vozacka dozvola B+C+E so sertifikat i taho karticka

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Iptv & Satelitska Tv
Потврден огласувач
079388360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам