1 / 3
BTWIN
15 €
14.03.2023 10:08

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam BTWIN suskavec vetro-vodo otporen. Golemina-S Nov.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vlatko
slavejko arsov 4/17
Потврден огласувач
071222288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам