Плац во Николиќ | Вода , струја
29.000 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2022 16:30

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

2900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива во Николиќ , 2 декари и 9 ари.
10EUR/1m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Polikerija
Потврден огласувач
078234872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам