1 / 11
Citroen C5
7.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 11:55

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Servo volan, komandi na volan, abs,asr,esp,air bag12, elektrika na prozori,elektronski retrovizori so greaci, dvozonski klimatronik, dva kluca, senzori za svetla, senzor za dozd, parking senzori napred i nazad,tempomat, opcija za vozenje sport, greaci i masazeri na sedista, memorija na vozacko sediste, Bluetooth, webasto, pomosni svetla na senzor koga vrtis levo i desno, senzor za pomos pri parkiranje, napraven golem servis pred 10 iljadi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTO X
Zapaden bulevar
Потврден огласувач
071252789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам