1 / 4
Hamaci 250
1.100 €
26.03.2022 17:34

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

250

Километри:

5000

Hamci 250c motorot vo mn dobra sostojba za povise info javete se na 070543296

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
070543296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам