1 / 2
MOTO PROFI AMERICKA JAKNA !
200 €
Цената е фиксна
24.06.2022 14:58

Тетово / Тетово

Jaknata e donesena od Amerika i e profesionalna od Kengurska koza Jaknata ima odlicna ventilacija i zastita na Ramo Lakt i polovina so zastita na grbot Nema nikakvi ostetuvanja Brojot i e 52 Cenata i e 200 evra Fikso Moze zamena za Celosen kombinizon so moja doplata ČAJKA TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070224024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам