1 / 12
se prodava stan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 19:06

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ilindenska

se prodava stan nov vo nova gradba na 5 minuti od centarot na gradot 78m2 so dve kupatila so 3 sobi vo blizina na stokomak i ramstor city centar opremen full
mozna zamena i so kola plus pari
cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

ersin
Потврден огласувач
076739739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам