1 / 8
Bandasi so gumi hancook za volkswagen 4x100
7.000 МКД
Цената е фиксна
8.000 МКД
19.05.2022 19:09

Пробиштип

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

14

Se prodavat 4 Bandasite ne se farbani nitu se osteteni
Od gumite 2 se novi a 2 se solidno zacuvani

Za poveke informacii na
071350138 - Slavco
071350137

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
071350137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам