1 / 5
REFRAKTOMETAR,REFRAKTOMETRI ZA ANTIFRIZ,ADBLUE,TECNOSTI...
1.500 МКД
04.11.2022 21:46

Куманово / Куманово

REFRAKTOMETAROT E SO 4 SKALI...4 VO 1,ZA MERENJE NA ANTIFRIZ,ZA ADBLUE,ZA TECNOST VO AKUMULATOR I ZA TECNOST ZA STAKLA..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам