1 / 9
carsavi za masa
1.200 МКД
18.09.2022 15:20

Карпош / Скопје

190x140
160x110
190x150
83x83
34x34
90x40
87x42
zavesa 220x220
materijal: konec, svila i plish

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070477315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам