1 / 12
jambolii i kilimi
3.000 МКД
10.12.2022 07:22

Карпош / Скопје

bela: 220x160
crveno- crna: 220x180
crveno- crna: 140x60 (2 parcinja)
crveno- crna za tabnuretka 60x50
rozevo crna: 220x140
kilimi
220x160
190x115
240x170
100x80
3000 den (cenata e za site)

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070477315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам