1 / 12
Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi
12.000 €
13.08.2022 12:56

Гостивар / Гостивар

Vo top sostojba
Oprema full
Moze da se vozi i so “b” so nosivost 1350 kg
“C” segasna sostojba 2850 kg nosivost

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам