1 / 4
VW Vento, Golf 3 i Golf4
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2022 13:00

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Vento 1.9 sdi, Golf 3 tdi i Golf 4 sdi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Koце
Потврден огласувач
071302848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам